29 Listopad 2020
Nawigacja
· Strona główna
· Artykuły
· Download
· Forum
· Linki
· Galeria zdjęć
· Szukaj

Członkowie Grupy
· Wizytówki

Absolwenci
· Wizytówki

Twórczość
· Próbki naszych nagrań
· Relacje VIDEO!
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Spis Naszych Nagrań ...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie artykuły
· Konkurs fryzjerski -...
· Koncerty dla rodzicó...
· Dzień Edukacji Narod...
· Otwarcie hali sporto...
· Rozpoczęcie roku szk...
Koncerty dla Rodziców - 28-29 stycznia 2013
Chciałoby się powiedzieć - UFFFF...
Ogrom pracy przez ostatnie dwa dni chyba każdemu dał się we znaki....
Jednak powiedzmy otwarcie - WATO BYŁO!!!

Występ przed Rodzicami na scenie przygotowanej wyłącznie do tego celu to zawsze przeżycie. Pamiętacie poprzedni rok? Trema nas zjadała... Szło momentami "pod górkę"...
Jak było tym razem? Tym razem było REWELACYJNIE. Pełny profesjonalizm.
Ze swojej strony dziękuję całej Grupie i każdemu z osobna. Zaśpiewane pięknie, realizacja akustyczna i oświetleniowa baz zarzutu, dokumentacja extra!
Pozwólcie na mały wniosek. Po mojemu Grupa dojrzewa. To już nie ten sam Zespół co nawet rok temu. Wasze zachowanie na scenie (mówię tu o sekcji muzycznej, technicznej i medialnej) nosi zdecydowane cechy zawodowstwa. Wszystko zagrało jak w przysłowiowym "szwajcarskim zegarku". Chylę czoła przed Wami za to zrobiliście.

Tymczasem życzę wszystkim miłego odpoczynku. Przynajmniej do piątku! :)

Obszerna galeria zdjęć znajduję się ***TUTAJ***

Materiał wideo znajduje się ***TUTAJ***

Jasełka 2012
Drodzy moi Grupowianie - jak powiedziałbym pewnie ś.p. Piotr Skrzynecki z Piwnicy Pod Baranami...
Przyprawiliście dzisiaj część Grona Pedagogicznego o łzy wzruszenia. Nie pierwszy raz zresztą...
Pomimo kilku niedociągnięć przed występem (wybaczcie ostre słowa, które padły rano) całość wypadła wspaniale.
Małą refleksja... Pracujemy 3 lata. I powiem Wam, że dzisiaj usiadłem i przejrzałem nasze filmy i nagrania od pierwszych , jakie mamy. Postęp, jaki się dokonał jest ogromny. Śpiewacie śmiało, pewnie... Scena coraz bardziej Was lubi. Kamera zresztą też. A ja to już całkiem :)
Nasi Panowie od nagłośnienia i światła praktycznie nie popełniają błędów. Pamiętacie jak było na początku? I to nie zasługa sprzętu Panowie nagłośnieniowcy, a tylko i wyłącznie Wasza. Nauka procentuje...
Odnotowaliśmy też kolejny debiut. Grzegorz zagrał pierwszy raz z nami na scenie. Wprowadziło to ożywienie w nasze aranżacje. To nie tylko moje zdanie.

I wreszcie ostatnia sprawa... Nawet nie wiecie, jaką przyjemność sprawiliście dla mnie pojawiając się w pracowni po występie. Do tego z masą wigilijnej strawy... Dziękuję Wam za to pięknie.

Kochani!!! Wesołych i wspaniałych Świąt! I wracajcie po nich szybko, bo już chce mi się z Wami pośpiewać :)

Galeria naszych Kaś ***TUTAJ*** i ***TUTAJ***

Relacja wideo - ***TUTAJ***

II Międzyszkolny Festiwal Piosenki w Lublinie
Już po raz drugi wsiedliśmy rano w busa wprawnie prowadzonego przez p. Adama w kierunku Lublina. I tym sposobem ok. godz. 9:30 dotarliśmy do Domu Kultury "Kolejarz" przy ul. Kunickiego w Lublinie, gdzie miał odbyć się II Międzyszkolny Festiwal Piosenki. Nasi akustycy dziarsko wzięli się do ogarniania całego ekwipunku technicznego, a grupa muzyczna za poprawianie garderoby, makijażu itp... Potem jeszcze próba akustyczna i zaczęło się...
Na początku wystąpiła Paulina Borodziej, następnie cała Grupa, potem Weronika Harasimiuk, Edyta Karczmarz i Bartek Sawicki. Wszyscy włożyli w swoje występy maksimum sił, serca i umiejętności. Akustycy krzątali się przy obsłudze technicznej, a Kasia Wedziuk fotografowała wszystkie wydarzenia.
Po 3 godzinach ciężkich konkursowych zmagań niecierpliwie czekaliśmy na werdykt komisji oceniającej poszczególnych wykonawców.

Przerwa przeznaczona na obrady jury była w 80% wypełniona naszym występem. To co zrobili: Ola Bujnik, Karolina Firsiuk, Paulina Borodziej, Edyta Karczmarz, Weronika Harasimiuk i Bartek Sawicki przejdzie pewnie do historii tego festiwalu. Karolina z Bartkiem zaśpiewali naszą piosenkę pt. "To co ja". Następnie Grupa z Weroniką zaśpiewała piosenkę "Puste słowa" z repertuaru "Łez", a potem...
Bartek porwał całą (dosłownie) salę piosenką "Ona tańczy dla mnie". Dzielnie sekundowały mu Weronika i Ola ucząc całą publiczność układu tanecznego. Tańczono na scenie, tańczono na sali. Piosenka musiała być powtórzona dwa razy. To trzeba zobaczyć koniecznie (niebawem video).
Na zakończenie występu Bartek zaśpiewał piosenkę "Nasze randez vous" z repertuaru grupy Kombi. Towarzyszyły mu Ola, Paulina, Edyta, Karolina i Weronika.

...

Werdykt...
I wreszcie padło oczekiwane: "wyróżnienie otrzymuje Bartłomiej Sawicki". Kamień z serca... Nie wrócimy z pustymi rękoma... A tu kolejne wyróżnienie. Nasza debiutantka - Edytka Karczmarz. Radość była ogromna, bo konkurencja zacna, a zmagania na "obcym terenie".

III miejsce... Nic... II miejsce... Nic... i w momencie odczytywania laureatki pierwszego miejsca eksplozja radości - WERONIKA HARASIMIUK!!! Powtórzyliśmy sukces z poprzedniego roku!!!! I tak niemożliwe stało się realnym :)
Zdobyte nagrody to sukces całej Grupy. Bez naszej ekipy technicznej (w Lublinie reprezentowanej przez Piotra Hetmana, Roberta Mackiewicza, Mateusza Kozłowskiego, Wojtka Skroka i Bartka Jaroszewskiego wspomaganych przez Grześka Maryniuka) ciężko byłoby ogarnąć festiwalowe zmagania. Bez ekipy artystycznej nie mielibyśmy tak spektakularnych wrażeń akustycznych i estetycznych, a ekipa techniczna nie miałaby dla kogo pracować. Bez Kasi Wedziuk nie moglibyście obejrzeć fotorelacji z całego wydarzenia.

Jesteście WIELCY!!! Tak właśnie wyobrażałem sobie współpracę wszystkich ogniw naszej Grupy.
Trudno ubrać w słowa to, co chciałbym napisać czy powiedzieć. Powiem krótko: DZIĘKUJĘ!!! JESTEŚCIE KOCHANI!!! WSZYSCY!!!

Gratuluję Laureatom nagród i wyróżnień i zapraszam do galerii - ***TUTAJ***

Relacja video - ***TUTAJ***

DEN 2012
To znowu daliśmy czadu!
Opinie po występie były jednoznaczne.

Po raz kolejny dziękuję całej Grupie. Przeszliście sami siebie :)
Gratuluję wszystkim, a szczególnie Edycie, która miała swój debiut.
A tak na marginesie... Nie macie pojęcia ile satysfakcji daje praca z Wami...

Obszerny fotoreportaż naszych Kaś jest na stronie szkolnej ***TUTAJ***. Niebawem na naszej stronie umieszczę zdjęcia dotyczące naszego występu.

Materiał wideo ***TUTAJ***

A tymczasem na próbie...
Małe wideo z próby (25 września 2012 r.). Jest to pierwsze wideo do obejrzenia w jakości HD.

Zapraszamy

I po wakacjach...
I zaczęło się... Kolejny rok szkolny przed nami. Kolejne wyzwania przed Grupą. Czy to będzie sukces? Patrząc na Was jestem o tym przekonany w stu procentach.
Po występie dało się słyszeć takie komentarze: "zawodowo", "profesjonalnie", itp...
Czy wiecie, że to już trzeci rok? Kawał czasu...
Co do naszego występu. Jak zawsze dziękuję serdecznie całej GRUPIE. Akustykom za przygotowanie sprzętu oraz jego świetną obsługę. Wokalistom za świetne, dynamiczne wykonanie programu. Medialnej Kasi za wykonanie serwisu foto.
Z tego miejsca w imieniu Grupy pozwolę sobie serdecznie przywitać Edytę. Zasiliła grono wokalistów i to z bardzo dobrym skutkiem (proszę o uzupełnienie wizytówki na stronie). Cieszę się również z "powrotu" Pauliny i Sylwii. Również świetnie się stało, że zaistnieliśmy z własną twórczością dzięki tekstom Karoliny i muzyce Bartka. Bardzo budujące jest to, że Weronika, Diana, Dominika tak świetnie wpasowały się w naszą Grupę i trudno sobie wyobrazić występ bez nich.
A nasza ekipa techniczna? Piotr, Mateusz, Dawid, Bartek i Robert pierwszy raz radzili sobie bez Mateusza (obecnego co prawda na uroczystości, ale bardziej w charakterze widza). I poradzili sobie bardzo dobrze. Nagłośnienie i oświetlenie działało bez najmniejszych problemów. Podziękowania również dla Rafała, który dzielnie zawsze wspiera pracę naszych akustyków.
Kasia jak zawsze wykonała sporo fajnych foteczek. Oj... Przydałby się ktoś do filmowania na stałe...
Reasumując - dziękuję Wam za to, że dajecie tyle radości innym, nie zważając na to, że wakacje, że ferie, że dużo innych zajęć.

A tymczasem znowu porcja zdjęć ***TUTAJ*** oraz mała porcja wideo ***TUTAJ***


Zakończenie roku szkolnego 2011/12
I tak minął kolejny rok naszej wspólnej pracy...
Czy dobry? Na to pytanie chyba każdy sam powinien sobie odpowiedzieć...
Krótko podsumujmy: wydaliśmy płytkę, powiększyliśmy skład tak wokalny jak i techniczny, zdobyliśmy trzy nagrody w Lublinie, uzupełniliśmy sprzęt do studia, na scenę, nagraliśmy materiał na kolejną płytę, przygotowaliśmy materiał na wszystkie imprezy szkolne, rozbudowaliśmy naszą stronę o sporą ilość materiałów wideo, wystąpiliśmy dla rodziców, wreszcie zaprezentowaliśmy dwie piosenki autorskie...
Dałoby się pewnie też znaleźć trochę minusów, ale to nie temat na wakacje.

Ja ze swojej strony serdecznie Wam dziękuję za ten rok szkolny i liczę po cichu na kolejne. Czerpię ogromną satysfakcję z naszej współpracy.
Życząc całej Grupie wspaniałych wakacji zapraszam na wakacyjne sesje nagraniowe. Myślę, że kilka zrobimy.

Tymczasem trochę materiału wideo - ***TUTAJ*** oraz trochę zdjęć z zakończenia roku - ***TUTAJ***

Zapraszam

Zakończenie roku szkolnego ZSZ
Dużo tych pożegnań ostatnio... Nastraja to jakoś tak...
Ania odebrała świadectwo ukończenia szkoły... Mamy jednak nadzieję, że zostanie z nami jeszcze trochę.
Mateusz też bez nas żyć nie może i wspomaga ekipę techniczną jak może :)
Dzisiaj miało też miejsce kolejne ważne wydarzenie. Był to debiut solowy Karoliny. Wypadł bardzo okazale. Piosenka "To, co ja" z tekstem napisanym przez Karolinę oraz muzyką Bartka została zadedykowana właśnie Ani.
Ja ze swojej strony dziękuję całej EKIPIE (muzycznej i technicznej).
Czy ja już kiedyś mówiłem, że Was bardzo lubię?

Poniżej małe wideo, a ***TUTAJ** można obejrzeć trochę zdjęć wykonanych przez Kasię.Coś się kończy... Coś zaczyna...
Kolejny występ... Tym razem bardzo szczególny. Czworo z Was ukończyło nasze Szkoły.
Myślę, że będę wyrazicielem całej Grupy dziękując tej czwórce z tego miejsca za dwa ostatnie lata naszej wspólnej pracy. Pradę powiedziawszy liczę po cichu, że będziecie nas odwiedzać, a może nawet uda się razem zaśpiewać czy coś nagrać.
Dziękuję zatem Julce, Izie, Łukaszowi i Mateuszowi i zapraszam do obejrzenia galerii.

Fotorelacja Kasi Januszek - ***TUTAJ***

Fotorelacja Kasi Wedziuk - ***TUTAJ***

Materiał wideo Dawida Melaniuka - ***TUTAJ***

Dzień Patrona 2012
Moi mili!!!
Nie będę się po raz kolejny powtarzał... Dajecie radość innym. To nie jest dzisiaj powszechne. I za to należy się Wam ogromny szacunek. Wszystkim - bez wyjątku!
W imieniu swoim i dzisiejszych widzów dziękuję Wam serdecznie!

Tymczasem powspominajcie oglądając nasze piosenki ***TUTAJ***

Fotoreportaż jest do obejrzenia ***TUTAJ***

Koncert na Konkursie Fryzjerskim
Wystąpiliśmy po raz kolejny. I to jak!!!
Myślałem, że już mnie niczym nie zaskoczycie... Jakże się myliłem...
Jeśli przez ostatnie półtora roku udało nam się tyle osiągnąć, to przeszło to moje wyobrażenia przynajmniej dwukrotnie. Serdecznie Wam dziękuję. Nie macie pojęcia jaka to satysfakcja pracować z taką GRUPĄ. Wokalnie było na prawdę super. Technicznie także. Dziękuję tym z lewej jak i prawej strony zdjęcia :) Zresztą... Chyba po dzisiejszym koncercie widać, że nasza sekcja muzyczna nie może się obyć bez sekcji technicznej i na odwrót...
Dziękuję też obu Kasiom za serwis foto. Właśnie przeglądam zdjęcia i chyba też widać na nich olbrzymi postęp.

JESTEM Z WAS DUMNY!!!

Obszerny fotoreportaż z konkursu autorstwa Kasi Wedziuk i Kasi Januszek - ***TUTAJ***

Materiał wideo znajdziesz ***TUTAJ***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 36
· Najnowszy użytkownik: kingulka
Ostatnio Widziani
· Milenka81 tygodni
· Andrzej237 tygodni
· sylwucha312 tygodni
· werqh315 tygodni
· Patryk325 tygodni
· Karola336 tygodni
· Niunia209346 tygodni
· Naaati97348 tygodni
· aquatic349 tygodni
· piohet358 tygodni
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

29.01.2014
<3

15.10.2013
I słusznie Smile

14.10.2013
To i ja strzelę komentarz Grin

13.10.2013
shout się sam czyści po jakimś czasie nieużywania Smile Teraz wyłączyłem samoczyszczenie. Będzie trwały.

13.10.2013
o widze ze wyczyszczony jest shoutbox;P

13.10.2013
Witamy nowych użytkowników Smile
1,139,457 unikalne wizyty